LadaVesta

Lada Vesta SW Cross

13 000 €

  1. Výkon 78 kW
  2. Ročník 2018
  3. Lokalita Galanta
  4. Pridané dňa 3. 8. 2022
Zdroj inzerátu
Zdroj inzerátu
Popis

Predám osobné motorové vozidlo Lada Vesta SW Cross 1.6 78kW MPI. Karoséria je 5dv. kombi crossover. R.v. 2018.

Výbava: 4x el. okná, vyhrievané el. nastaviteľné spätné zrkadlá, vyhrievané predné sedadlá, BT rádio, tempomat, automatická klimatizácia, palubný počítač, výškovo aj pozdĺžne nastaviteľný volant, ovládanie na volante, ISOFIX, asistent rozjazdu do kopca, dažďový a svetelný senzor, zadné parkovacie senzory, hmlovky, lakťová opierka, klimatizovaná priehradka spolujazdca, denné svietenie, výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s bedrovou opierkou, senzory tlaku v pneumatikách, hliníkové 17" disky.

K autu pridám aj kamery, ktoré ukladajú videozáznam na SD kartu. Kamery sú umiestnené v prednej aj v zadnej časti vozidla a sú schopné nahrávať videozáznam aj keď je auto vypnuté, ak pohybový senzor zachytí pohyb (napríklad vandalizmus alebo pokus o krádež). Proti krádeži je auto vybavené aj bezpečnostným systémom Zeder, ktorý neumožní naštartovanie vozidla a ani pohyb volantom. Auto bolo pravidelne servisované v originálnom servise značky Lada v Galante.

Motor je klasický spoľahlivý benzínový štvorvalec s nepriamym vstrekovaním. O rok neskôr sa vyrábali 74kW verzie, ktoré majú pridaný filter pevných častíc a nižší výkon. Jedná sa o overený atmosférický motor Ruskej výroby, do ktorého je možné tankovať aj 92 oktánový benzín. Do auta sa pohodlne nastupuje vďaka vyššej svetlej výške. Interiér vozidla je v dobrom a zachovalom stave. Na karosérii sa na niektorých miestach vyskytujú škrabančeky (parkovanie na sídlisku). Na vodičových dverách sa nachádza drobná preliačina (pravdepodobne na parkovisku niekto otváral dvere silnejšie ako sa patrí). Lak na tomto mieste poškodený nie je, pravdepodobne stačí preliačinu vytiahnuť alebo zvnútra vyklepnúť.

Auto bolo pravidelne umývané ručne alebo v bezdotykovo (nikdy nebolo na kefách). Momentálne má auto najazdených 52xxx kilometrov.

V prípade záujmu reagujem na email:

viktor.burkus353@gmail.com