Alfa Romeo

London Taxi International (LTI) TX4 z roku 2009 s RHD

7 999 €

  1. Ročník 2000
  2. Lokalita Vrakuňa - Bratislava II
  3. Pridané dňa 4. 9. 2022
Zdroj inzerátu
Zdroj inzerátu
Popis

Dobrý deň prajem,

Ponúkam na predaj úplnú klasiku, a veľkú raritu na slovenských cestách. Vozidlo slúžilo istý čas ako taxík v Londýne (papiere k tomu sú), potom sa dostalo do rakúska a jazdilo tam eventy a hralo v jednej reklame.

Jedná sa o model 2009, prvý krát registrovaný v 2010. Motor je tam 2, 5 dieslový radový 4 válec od VM motori, taliansky výrobca ktorý dodával rovnaké motory pre Jeep, Chrysler, Alfa Romeo, Land Rover, Gaz a UAZ, takže s dielmi nebol vôbec problém.

Taxík má automatickú prevodovku, takže šoférovanie je vhodné aj pre začiatočníka s pravostranným autom.

Má najazdených 356.000, sem tam to zoberiem na jazdu, tak pribúdajú.

Keďže slúžil ako taxík, má originálnu prepážku, držiak GPS/Tabletu, pripojenie terminálu, SOS tlačítko, chývajúce sedadlo spolujazdca (miesto je využívané na batožinu) a samozrejme kompletné nálepky aj lock dverí počas jazdy a samozrejme Taxi svetlo na streche, ktoré funguje.

Auto má aktuálne rakúske papiere a špz, no je objednané na skúšobňu na polovicu septembra a následne na KO a STK, po dohode nie je problém prihlásiť, alebo predať s rakúskymi papiermi. K taxíku je aj originál COC certifikát a všetky papiere pre prihlásenie.

Taxík má samozrejme aj svoje chyby, jazdil v upršanom londýne, doslova 24/7 svoje prvé roky a potom v rakúskej dedinke pri salzburgu. Kvôli tomu má nejakú hrdzu a chyby laku, no nič čo by sa nedalo riešiť. Motoricky je dobrom ihneď použiteľnom stave, elektronika na vozidle funguje tak isto skvele (nezvyčajné na britské auto)

Cena taxíku je 7999€ bez prihlásenie, prihlásiť to viem po dohode za cca mesiac za extra 2000€

Je to veľká raritka, ktorá si na seba dokáže zarobiť za menej než rok, vhodná na svatby, rozlúčky, preprava hotelových hostí atď.

Prosím nepísať pokým si nie ste istý že o to vozidlo máte záujem.

Vozidlo má volant vpravo, je to naozajstný angličan.

Preferujem komunikáciu mailom, nie nemám čas sa vykecávať cez telefón koľko to vytiahne a či som na tom natačál fiilmy pre dospelých.

Telefón VYMYSLENÝ

Pridaj inzerát